You are here: Home > Uncategorized > Niezapomniana wycieczka do Australii

Podróżowanie po Europie

Podróżowanie samochodem po Polsce
—–
Choć ceny na stacjach benzynowych nie są zbyt niskie, a na dodatek nasze drogi ciągle nie należą do ogólnie bardzo dobrych, to nikt nie powiedział, że zwiedzanie Polski za pomocą auta jest kiepskim pomysłem. W końcu można wymienić dużo urokliwych miast oraz miasteczek albo tysiące zabytków, atrakcji turystycznych…

Jeżeli wchodzi w grę samochodowe zwiedzanie Polski, na dobry początek warto przede wszystkim ustalić jakąś trasę. Zakładając, iż wyruszamy z Warszawy, warto na początek pojechać na Mazury. Należy otwarcie napisać, że przykładowo trzy dni w Ostródzie to prawdziwym strzał w dziesiątkę.

Mazury są piękne, lecz trzeba wyruszyć gdzieś dalej - może Hel? W zasadzie jedyną wadą polskiego morza jest to, iż jest stosunkowo zimne. Jednakże to jedyna wada. Przecież nadmorskie plaże są przepiękne. Co później? Warto pojechać do Gdańska, bo to jedno z najpiękniejszych miast w kraju. Kilka godzin samochodem od Trójmiasta mieści się niemniej urokliwe miasto, mianowicie Toruń. Później warto kierować się w kierunku południowym - dwa dni w Krakowie to absolutne minimum. Nawet te osoby, które już zwiedzały Kraków, jak najbardziej powinny powtórzyć swoją wycieczkę. Z Krakowa warto udać się choćby do Zakopanego, a więc stolicy polskich gór… To przykładowy plan wycieczki po kraju; pewne jest jedno - warto poznawać Polskę.
—–
http://www.uroda24.org.pl - Strona internetowa
http://www.dcfm.pl/ - Portal internetowy
http://www.rosja24h.eu/ - Urlop
http://www.schoool.eu/ - Wikipedia
http://www.kuba24h.eu/ - Strona turystyczna

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • Twitter

Comments are closed.